1.– 5. klases viesojas pie Lotes

19. maijā mūsu skolas 1.-5. klašu skolēni viesojās Liepājas Leļļu teātrī un aktīvi piedalījās izrādē „Lote dodas ekspedīcijā”. Skolēniem bija iespēja iepazīt suņu meiteni Loti un viņas draugus. Izrādes galvenie varoņi savā ekspedīcijā iesaistīja visus skatītājus gan ar dziesmām, gan fiziskām aktivitātēm un pat cepuru locīšanu no avīzēm. Ekspedīcijas beigās skolēniem bija iespēja kārtīgi izdejoties dziesmas „Ballējam, neguļam” pavadījumā.

Izrāde notika projekta „Skolas soma” ietvaros. Paldies skolas administrācijai par iespēju ielūkoties un piedalīties izrādē.

B.Rosvalde, 2.klases audzinātāja