Sākumskolas skolēni Liepājā

Šonedēļ 1. – 4. klašu skolēni devās uz Liepāju, lai projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros apmeklētu Liepājas teātra izrādi un nodarbību Liepājas muzejā.

Liepājas teātrī skolēni noskatījās izrādi „Sniegbaltītes skola”. Starpbrīdī viņiem bija iespēja tikties ar izrādes varoņiem, saņemt attēlotā varoņa zīmējumu, un dažiem izdevās pat nobildēties ar kādu no tiem. Pa ceļam uz Liepājas muzeju skolēni apskatīja pilsētas svētku rotājumus Rožu laukumā un pie Liepājas Universitātes.

Liepājas muzejā projekta ietvaros notika mācību nodarbība „Vāru, vāru putriņu”. Vispirms ar nodarbības vadītāju tika pārrunāti veselīga uztura pamatprincipi. Skolēniem nācās atcerēties apgūto par uztura piramīdu un Putras dienās apgūtās zināšanas par dažādiem graudaugiem. Visi varēja tuvumā apskatīt un pataustīt Latvijas populārākos graudaugus, aplūkot senos darba rīkus, ar kuriem tie tika senos laikos apstrādāti un kopīgi izvārīt 4 graudu putru, kuru paši nodarbības noslēgumā apēda gardu muti! Paldies skolas administrācijai par iespēju apmeklēt šos abus pasākumus.

Informāciju sagatavoja sākumskolas skolotāji