Sākumskolas skolēni cep ūdenskliņģerus

28. novembrī sākumskolas skolēni devās uz Aizputes muzeju, kur projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros iepazinās ar ūdenskliņģeru cepšanas tehnoloģiju. Skolēni vēroja, kā tiek iejaukta mīkla, paši to mīcīja, veidoja mazus kliņģerīšus un tos peldināja vārošā ūdenī. Kamēr kliņģeri cepās krāsnī, saimniece mācīja skolēniem pīt aukliņas no 8 dažādu krāsu diedziņiem.

Pasākuma noslēgumā skolēni dižojās ar pašu darinātām aukliņām un mielojās ar ūdenkliņģeriem, kurus atzina par diezgan garšīgiem. Paldies skolas administrācijai un projektam „Latvijas Skolas soma”.

Rakstu sagatavoja S.Tomase