“Čomiņi”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 5.-9.klašu skolēni un skolotājas 10.oktobrī Durbes kultūras namā noskatījās Goda teātra izrādi  jauniešiem “Čomiņi” Leona Leščinska režijā. Izrāde ir par labākajiem draugiem Pāvelu un Oliveru, starp kuriem nav nekādu noslēpumu. Zēni apspriež visu un, protams, arī meitenes. Un tieši meitene Terēze ( Pāvela māsa) ir tā, kas nostājas starp viņiem un kļūst par pārbaudījumu abu draudzībai.

Lomās- Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris.

Izrāde nominēta 2017./2018. sezonas Spēlmaņu nakts balvai kategorijā “Gada izrāde pusaudžiem”.

Skolēni izrādi noskatījās ar lielu aizrautību un atzina, ka tās saturs ir aktuāls arī viņiem, un turpmākajās  klases stundās izvērtās diskusijas.

Informāciju sagatavoja skolotāja Gita Spiģere