SMU "Jautrie pirkstiņi"

Apgūsim – zināšanas uzņēmējdarbībā, finanšpratībā,

prezentēšanas un pārdošanas prasmes,

prasmi darboties komandā.

Veidosim – daudzveidīgas apsveikuma kartiņas, ielūgumus, dāvanu aploksnes, kārbiņas, dekorus.

Skolotāja Sandra Tomase

SMU “Jautrie pirkstiņi”

Skolēnu mācību uzņēmums “Jautrie pirkstiņi” ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē- skolēni ražo un pārdod preces.

Pavasara periodā saistībā ar Covid-19 un attālināto mācību procesu SMU “Jautrie pirkstiņi” darbība netika pārtraukta, bet darbojāmies attālināti. Šajā laika periodā esam pagatavojuši greznās dāvanu aploksnes Vecpils un Durbes senioriem apaļajās jubilejās un apsveikuma kartiņas Bunkas pagasta senioriem. Izpildījām pasūtījumu un pagatavojām ielūgumus kāzām un dāvanu kārbiņas. Teorētiskās zināšanas apguvām JAL mājas lapā.

SMU “Jautrie pirkstiņi” konsultante S. Tomase