Latvijas Dabas muzejs ciemojas pie skolēniem

Novembris iesākās ar Latvijas Dabas muzeja viesošanos mūsu skolā. Muzeja darbinieki mūsu skolēniem novadīja 3 nodarbības – „Putni”, „Sēnes” un „Ķērpji”. Skolēni ne tikai varēja pārbaudīt savas zināšanas par putniem, par indīgām vai ēdamām sēnēm, bet arī tuvumā apskatīt populārāko Latvijas putnu izbāzeņus, gulbju gredzenus, pētīt ķērpjus ar lupu un modelēt to mikroskopisko uzbūvi, pārbaudīt savas prasmes klausīties un noteikt sēņu dzīvesvietas.

Skolēni atzina, ka nodarbības bija interesantas un izglītojošas. Paldies skolas administrācijai par muzeja uzaicināšanu un iespēju piedalīties šajās nodarbībās.

Informāciju sniedza – skolotāja Baiba Rosvalde